top of page

Aktuálně

 

Na této stránce Vám budeme přinášet zprávy o aktuálním dění v naší baletní škole i ve světě amatérského i profesionálního tance. Žádná aktualita o soutěžích, představeních, speciálních workshopech a hostujících pedagozích vám už neunikne...

Soutěž NARUBY v Brně

 

První ročník taneční soutěže NARUBY se konal dne 1.11.2014 v brněnském Divadle na Orlí. Jako vždy Vám na našem kanále na YouTube přinášíme též videozáznam soutěžního čísla naší školy, konkrétně studentek kurzu pro dospělé - pokročilé, s názvem Riptide. 

 

Zápis do našich lekcí pro novou sezónu

 

Ve dnech 2.-4.9. vždy mezi 16.00 a 17.30 se uskuteční zápis do našich kurzů pro sezónu 2014/2015. Vítáni jsou ženy i muži od úplných začátečníků po pokročilé a též děti od 5 let.

Těšíme se na Vás přímo v místě konání našich kurzů na Jílové 29b (mapa).

Předběžný rozvrh naleznete zde.

 

Otevřené lekce v červnu 2014

 

Před koncem školního roku otevíráme naše lekce zdarma případným zájemcům o naše kurzy na příští školní rok. Přijďte se sami nebo s přáteli nezávazně podívat, co Vás u nás čeká, vítáni jsou zájemci všeho věku a pokročilostí, ženy i muži. Náš rozvrh naleznete zde.

 

 

 

 

Taneční soutěž NARUBY !

 

Již brzy se můžete těšit na 1. ročník taneční soutěže NARUBY! Soutěž bude určena amatérským tanečním skupinám, souborům, ZUŠ, ale také jednotlivcům. Vaším úkolem bude propojit klasický tanec s moderní hudbou a naopak moderní tanec s hudbou klasickou!

 

Více informací naleznete ZDE !

 

 

Pardubická arabeska 2014

 

Studentky našeho kurzu pro pokročilé se opět zúčastnily celostátní baletní soutěže pro amatéry "Pardubická arabeska", jíž se v letošním roce koná již 10. ročník. V našem novém videu Vám přinášíme soutěžní číslo, jímž se naše škola prezentovala, "Noi brave ragazze" na hudbu italské zpěvačky Giusy Ferreri.

 

Máme nové video na YouTube

 

Na našem kanále na serveru YouTube budeme zveřejňovat videa z našich soutěžních čísel a představení, ale také z lekcí a otevřených workshopů. Prvním videem, které Vám takto přinášíme, je záznam našeho soutěžního vystoupení z 9. ročníku soutěže Pardubická arabeska, konaného v roce 2013.

 

I v novém pololetí přijímáme nové studenty

 

Pokud jste nestihli začít se svým baletním kurzem v září, nemusíte zoufat, i když baletní sezóna již poněkud pokročila. Do našich kurzů se můžete přidat prakticky kdykoliv, v každém novém pololetí očekáváme též nové studenty. Lekci si můžete přijít též nezávazně vyzkoušet.

 

bottom of page